Prawidłowy wzrost BHCG a prawidłowa ciąża

Witam, czy jesli bhcg 1wynik mialam 783,5 a po 2 dniach 1634 to czy ciaza jest prawidlowa i czy powinno juz widac pecherzyk ciazowy?? (Ostatnia miesiaczka 3.10) i czy ciaza jest prawidlowa lekarz powiedzial ze to moze byc wczesna ciaza i moze jeszcze jej nie widac czy to prawda??

Milena Lubowicz

Może być tak, że jest to wczesna ciąża. Przyrost BhCG jest duży, ale ostateczną odpowiedź na pytanie czy ciąża jest prawidłowa, da kontrolne usg. Proszę cierpliwie czekać na termin wizyty.
Pozdrawiam