Prawie jednolite zacienienie w okolicy dolnego bieguna wnęki płuca lewego
Proszę o interpretację zdjęcia RTG Prawie jednolite zacienienie w okolicy dolnego bieguna wnęki płuca lewego-zmiany zapalne? zgrubiała opłucna w w-w okolicy? Poza tym pola płucne powietrzne.Serce odpowiednie do wieku. Pozdrawiam Margo

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opisywane zmiany mają charakter pozapalny czyli są wynikiem przebytej infekcji.