Preejakulat a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Dzisiaj pierwszy raz "kochałam się" z moim chłopakiem. Mam na myśli krótkie ruchy penisem w mojej pochwie. Chłopak zdążył wyjąć penisa przed wytryskiem i dokonczył na zewnątrz, ale mam przeczucie, że od jego preejakulatu jest ryzyko zajścia w ciążę. I teraz moje pytanie, czy to prawda, że od preejakulatu w pochwie zachodzi się w ciążę?

Witam.
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Jeśli była Pani w okresie owulacji, istnieje realna szansa na zajście w ciążę. Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem ginekologiem na temat wyboru optymalnej dla Pani metody antykoncepcji aby bez przeszkód cieszyć się współżyciem.

Pozdrawiam.