Pręgi i swędzenie ciała

Ostatnio na ciele pojawiaja mi sie takie dziwne pręgi jak na tym zdjeciu: http://zapodaj.net/956c04d1e089e.jpg.html . Pod wieczór zaczyna mnie swędzieć w różnych miejscach, i gdy się podrapię, robią się właśnie takie pręgi. Potrafią też wyskoczyć same z siebie, bez drapania. Do tego już gdy idę spać, swędzenie się nasila. Do dermatologa dopiero dostanę się pewnie za miesiąc, albo i więcej. Co to może być?

Masz pokrzywkę. Lekarz na wizycie ustali z jakiego powodu. Jeśli nie możesz dostać się do dermatologa to idź do lekarza rodzinnego. Ewentualnie samemu możesz kupić w aptece leki typu Contrahist itp. Nie zwlekaj z wizytą. Pozdrawiam WS.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl