Prezerwatywa w pochwie a możliwość zapłodnienia

Witam. mam pewien problem. ostatnio podczas stosunku z chłopakiem prezerwatywa została w całości we mnie. Nie doszło do wytrysku i byłam 2 dni po okresie. Mam regularne miesiączki, Więc wydaje mi się że zalicza się to do dni niepłodnych, jednak nie daje i to spokoju. czy mogło dojść do zapłodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej szansa na ciążę jest znikoma, choć nie mogę jej wykluczyć w związku z tym zajściem.