Próba akceptacji spędzania czasu żony z innymi osobami

Witam. Postanowiłem zwrócić się o pomoc do kogoś kto powie mi jak naprawić relacje z moją Żoną. Problem polega na tym, że nie potrafię zaakceptować tego gdy ona poświęca czas nawet siostrze nie mówiąc już o znajomych,wzbudza to we mnie lęk i chęć dzwonienia do niej co chwile kiedyś robiłem to na tle kontroli ale po ślubie wynika to bardziej z chęci zazdrości, ze ona z nimi w tym czasie jest. Ostatnio sytuacja bardzo sie pogorszyła ona nie może już tego wytrzymać, boję się,że mnie zostawi:(

Witaj !
To jakie relacje ma pan z żoną najlepiej wie pan sam , natomiast aby się te relacje zmieniły to potrzebna jest zmiana w tym układzie. Proszę znaleźć w swojej okolicy terapeutę, psychologa do którego może udać się pan przerobić temat zazdrości i relacji w związku oraz tego że obawia się pan, "że mnie zostawi ". Jeśli jest taka obawa to proszę nie zwlekać z decyzją.
Pozdrawiam