Próba samobójcza po rozstaniu z dziewczyną

witam mam 27 lat bylem z dziewczyna ponad 2 lata mieszkajac razem poltora roku razem zerwala ze mna prubowalem popelnic samobojstwo policja zdazyla przez tydzien bylo dobrze gdy sie spotkalismy po pobycie na policji duzo przemyslalem i zrozumialem ale po tygodniu znow nas nie ma mam mysli zpowrotem nie jem jestem rozkojazony jes dla mnie wszystkim a w te wakacje chcialem sie zareczyc co mam zrobic to dla mnie wyjatkowa kobieta z ktora planowalem przyszlosc

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz do psychoterapeuty.
W sytuacji zagrożenia życia - coraz silniejszych myśli samobójczych, może Pan w każdej chwili udać się do szpitala psychiatrycznego lub zadzwonić na pogotowie.

Witam,
proszę udać sie na konsultację do psychoterapeuty oraz psychiatry. Być może dobrym rozwiązaniem teraz byłoby udanie się na pobyt w szpitalu na oddziale psychiatrycznym stacjonarnym bądź dziennym.
Pozdrawaim