Próba samobójcza u byłej dziewczyny syna

Witam Moj dorosly syn rostal sie z dziewczyna byli razem 12miesiecy.Ona rozpaczliwie go kocha chce zeby do niej wrocil.wczoraj chcialam popolnic samobojstwo wziela tabletki Neszczescie zadzwonila zeby mu oznajmic co zrobila Dzieki temu nic jej sie nie stalo bo zaraz u niej byl i wszystko zwrocila.Byla w Taktik stanie psychicznym ze zgodzil sie Jejunum dac. Jeszcze jedna szanse, choc wie ze nie bedzie juz z nia.jest bezradny boli sie ze znowu targnie sie na zycie i nie widzi wyjscia z sytuacji.

Dzień dobry,

Proszę namówić byłą partnerkę syna na wizytę u LEKARZA PSYCHIATRY, np.: w Centrum Psychiatrii (w ramach NFZ) w Katowicach.