Problem relacji z partnerem a bicie i wyzwiska

Mam taki problem;Mój mąż siedział 2 lata w zakładzie karnym ,czekałam na niego 16 miesięcy ale stwierdziłam że zaczynam od nowa i zdradziłam krystiana.Za dwa miesiące wróciłam do niego gdyż chciał bym wróciła ale wiedział już że go zdradziłam.Wzieliśmy ślub w zakładzie.Gdy juz opuścił zakład zamieszkałam u niego było fajnie przez 2 miesiące a potem sie zaczeło bicie,wyzwiska.zaszłam w ciąże zaczoł pić alkohol i dalej to samo było przez całą ciąże.Czy on wogule mnie kocha?

Witam Panią. Myślę że w sytuacji gdy jest Pani ofiarą agresji fizycznej i psychicznej, po pierwsze powinna Pani zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojego dziecka. Mąż nie ma prawa Pani bić ani obrażać pod żadnym pretekstem. W sytuacji gdy jest agresywny trzeba wzywać policję.
Najlepiej byłoby gdybyście Państwo oboje skorzystali z fachowej pomocy psychologicznej. Nawet jeżeli mąż nie zdecyduje się z tego korzystać, może Pani sama zgłosić się do psychologa/ psychoterapeuty, który może Pani udzielić wsparcia i poszukać rozwiązań zaistniałej sytuacji.
Bardzo ważne jest żeby zadbała Pani o siebie, bo na pewno zasługuje Pani na lepsze traktowanie.
Serdecznie pozdrawiam,
M. Bukowska

Witam Panią,
W tej sytuacji najważniejsze jest zdrowie o bezpieczeństwo Pani oraz dziecka. Proszę pamiętać, że nie ma żadnych usprawiedliwień dla przemocy fizycznej. Polecam wezwanie policji gdy czuję się Pani zagrożona oraz kontakt z psychoterapeutą, który wesprze Panią w tej sytuacji.
Pozdrawiam