Problem trzęsących się dłoni w stresie

Mam 37 lat I strasznie trzęsą mi dłonie ten problem mam od kiedy pamiętam ale występowal w mniejszym stopniu .teraz jak się zdenerwuje to trudno mi utrzymac szklanke z wodą morze sa jakieš tabletki na to

Witaj!
To trzęsienie może być o rożnym podłożu, proszę zrobić badania w kierunku chorób tarczycy i dlatego sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu i później u neurologa.
Pozdrawiam

Proponuję objawowo propranolol, niezależnie od przyczyny - prawdopodobnie to drżenie samoistne - powinien pomóc. Początkowo proponuję 2x20mg. Naturalnie konieczna jest konsultacja neurologa