Problem w małżeństwie a dwoje dzieci

Rozpada sie moje małżeństwo z powodu że żona wmawia mi że wszystko co robiłem robiłem żle , że zawiodłem ją jako mąż , wybaczała mi tyle razy że terz mi nie wybaczy . Mówi mi że mnie kocha ale nie chce być zemną ., Ja bardzo kocham ją i nie chce jej stracić ( mamy dwoje dzieci). Prosze o pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza