Problem z agresją słowną i fizyczną

Dzień dobry mam 20 lat i problem z agresją słowna i fizyczną wystarczy jakiekolwiek słowo a już jest awantura mieszkam z chłopakiem 2 lata. Podczas tych awantur rzucam kubkami straszne nożem bije klne. Kiedyś miałam depresję brałam różne leki pomogła elicea. Miałam też trudne dzieciństwo byłam w domu dziecka później w adopcji ale mnie oddali mam taką wielką złość w sobie ze sama się boję siebie mam pocięte ręce bo to dawało mi ulgę ale przestało wystarczać.pomozcie

Witam,
Myślę, że Pani życie przyniosło wiele trudnych doświadczeń, które teraz skutkują problemami z emocjami i zachowaniami typu acting out. Opisywany problem może być związany z zaburzeniem osobowości. Myślę, że powinna się Pani zgłosić do psychologa, ponieważ przepracowanie trudnych doświadczeń z Pani przeszłości oraz obecnego dyskomfortu wymaga fachowej porady i porządnej diagnostyki. Jest Pani młodą kobietą i wiele rzeczy może Pani w sobie zmienić podczas odpowiednio dobranego leczenia.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka