Problem z akceptacją przyjaciółki partnera

Witam. Jestem z moim chłopakiem 8 miesięcy i moim problemem jest to ze wciąż nie potrafię zaakceptować jego przyjaciółki, którą zna od dzieciństwa. Często do niego wpada jako ze mieszkają blisko. Dziewczyna jest bardzo ładna co wprawia mnie w ogromne kompleksy i jestem najzwyczajniej zazdrosna. Moj chłopak zapewnia mnie, ze między nimi nigdy nic nie było i nie będzie, jednak dla mnie to wciąż jest zagrożenie i nie wiem co zrobić.

Witam Panią
Pisze Pani o tym że ta Pani zna się z Pani partnerem od dzieciństwa. Moja pierwsza myśl była taka że jakby coś miało być między tym dwojgiem osób to już dawno by było....Pani partner przyjaźniąc się z tą panią ma możliwość obgadania czy też przegadania wielu spraw które dla niego są bardzo istotne a nie chcąc stracić Pani bo jest Pani dla niego tak ważna jeszcze o tym "sprawach" nie mówi
Anna Suligowska

Z jakiś powodów chłopak wybrał jednak Panią, a nie swoją długoletnią przyjaciółkę, na partnerkę. Nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba. Tak i bywa z ludzmi. Jest więc w Pani coś, co urzekło Pani chłopaka. Zazdrośc bywa ludzka, pod warunkiem, że nie niszczy, nie zatruwa. dyskusje na temat możliwości vs braku możliwośc przyjaxni damsko-męskich toczą się zajadle między wieloma osobami. z jakiś powodów Pani partner uważa, że przyjażń taka jest możliwa, Pani natomiast ma wątpliwości. A może warto przypatrzeć się czemu tak jest?