Problem z bezsennością u 18. miesięcznego dziecka

witam moja córka ma 18 miesiecy od kiedy skonczyła pół roku nie przespała ani jednej nocy. bylismy u neurologa i powiedział ze wszystko jest dobrze wyniki tez są ok a nocdalej nie przespana. w dzien bawi sie normalnie i spi około 2 godzin proszę o porade.

Milena Lubowicz

Nie wiem jakie badania były już wykonywane ale może jeszcze warto zrobić kał na pasożyty? Albo dziecko po prostu nie jest jeszcze na to gotowe. Nie napisała Pani z jakiego powodu dziecko się budzi, czy jest głodne, czy chce się bawić czy może budzi się z płaczem.
Pozdrawiam