Problem z biegunką po piwie u 22-latka

Witam, chłopak 22 lata Od 1 roku mam biegunkę po 1 piwie, czym jest to spowodowane ? Wypijam jedno piwo i na drugi dzień dosłownie "jestem przeczyszczony" z poprzedniego dnia. To już zaczyna być denerwujące bo piwo lubię sobie wypić a schudłem już przez 1 rok 30 kg. Miałem robioną gastroskopię rok temu i wykryto zwężenie przed żołądkiem. Wszystko z żołądkiem już jest dobrze tylko ta biegunka po jednym piwie mnie denerwuje. Czy to może być związane z wątrobą ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z gastroenterologiem. Mogą te dolegliwości wynikać z nadwrażliwości pokarmowej.