Problem z bliznami potrądzikowymi u 31-latki

Dzień dobry Mam problem z bliznami potradzikowych jestem po dwóch zabiegach laserem frakcyjnym, dwóch zabiegach rf mikroiglowej, 2 osocza bogatopłytkowe w i międzyczasie 3 razy był. Blizny nawet nie drgnęły powiedziałabym że hestvich więcej albo do bardziej widoczne. Poza tym po drugim zabiegu laserem atrakcyjnym zostały mi przebarwienia na policzkach. Dlaczego nie widać rezulataow po takiej ilości zabiegów? Zabiegi też jakby trochę odmówiły trądzik w lekkim nasileniu.

Szanowna Pani nie jestem w stanie odpowiedzieć dlaczego zabiegi nie przynoszą u Pani skutków, niestety nie mają 100% skuteczności