Problem z bólami krzyża po usunięciu polipa i abrazji

Mam 65 lat. 30 stycznia tego roku miałam usuwanego polipa szyjki macicy i abrazję kanału i jamy macicy w szpitalu. Po czterech dniach od zabiegu mam tępe bóle krzyża. Nie wiem,czy nie są spowodowane tym, że podniosłam dużą pokrywę od klatki świnek? Po fakcie uzmysłowiłam sobie, że nie powinnam była tego robić. Poza tym chciałam się dowiedzieć, jak długo od zabiegu nie powinnam chodzi na zajęcia fitness.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę prowadzić oszczędzający tryb życia jeszcze przynajmniej przez tydzień. Gdyby ból się nasilał to proszę udać się na kontrole ginekologiczną. Pozdrawiam.