Problem z bólem stopy u 21-latka

Witam od kilku dni boli mnie stopa. Bol jest gdy dlugo chodze, lecz podczas siedzenia bolu nie odczuwam. Brak tez opuchlizny. Charakterystyczne jest to ze stopa mocno boli przy probie przystapieniecia na duzym palcu lub gdy przy luznych palcach sciskam "do siebie" boki stopy w miejscach zaraz za palcami. Gdy zginam palce bol ustepuje. Co to moze być? Dodam, ze 2 tygodnie temu na stope spadla mi szklana butelka ale nie widac, zeby byla stluczona. Pare lat temu stopa byla skrecona w stopniu II. Pilnie prosze o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ortopedą. Dopiero po badaniu oraz badaniach obrazowych, przez niego zleconych, będzie można postawić rozpoznanie.