Problem z Candidą

mam ogromny problem z Candidą. Moje ręce wyglądały jak poparzone przez około 1,5r. Żaden dermatolog mi nie pomógł. Alergolog nie skierował na testy. W końcu trafiłam do gabinetu biorenozansu. Wydałam mnóstwo pieniędzy na odczulania. Jednak przy zastosowaniu diety na 2mc i owym odczulaniom moje ręce znowu miały zdrowy wygląd. Minęło kilka mc, a ja znowu wyglądam jak poparzona. Żaden lekarz nie chce mi pomóc,tylko mnie zbywają.Dają maści ze sterydami, a wiadomo, że muszę zwalczyć cadnide od srodka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczne będzie zastosowanie leczenia przeciwgrzybiczego w formie doustnej. Może ono być długotrwałe.