Problem z chodzeniem samodzielnym u dziecka

Martwie się gdyż moja 1.5roczna córka wogóle nie chodzi samodzienie..trzymana za rączki idzie, ale dużo braku równowagi i stabilizacji w jej chodzi, chwieje się. Sama stoi jednak musi ja ktoś podtrzymywać lub ona sama musi się czegoś trzymać. Mało tez mówi-mało konkretnych słów, mama nie usłyszałam jeszcze nigdy, za to dobrze wychodzi jej tata i dziadzia. Bardzo dużo mówi niezrozumiałych słów takich "swoich". Nie wiem czy jej rozwój jest prawidłowy martwie się

Milena Lubowicz

Proszę udać się z dzieckiem do pediatry, który je zbada i oceni całościowo czy rozwój jest prawidłowy. Nie sposób dokonać takiej oceny na podstawie krótkiego opisu.
Pozdrawiam