Problem z chodzeniem w zwykłych protezach

Mam ogromne problemy z chodzeniem w zwyklych protezach.Towarzyszą mi w tym różne nieprzyjemne dolegliwości.Czytałam na forum,ze jedna Pani również miała taki problem i polecono jej sprawdzenie czy nie jest uczulona na składniki zawarte w protezie-w jaki sposób wykonać taki test?Czy mogliby mi Panstwo doradzić czy istnieją jakieś inne rozwiązania stomatologiczne, które sprawiają mniejszy dyskomfort i są mniej uciązliwe?Słyszałam trochę o protezach silikonowych,ale nie wiem czy toDobreRozwiązanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Uczulenie na składniki z których zbudowana jest proteza diagnozuje się raczej na podstawie typowych objawów, których Pani niestety nie opisała. Sugeruję wizytę u lekarza dentysty, który oceni na czym polega problem (być może jest to konsekwencja niedopasowania protezy) i pokieruje dalszym postępowaniem.