Problem z ciągłymi infekcjami górnych dróg oddechowych

Witam od 4 lat borykam sie z ciaglymi infekcjami gornych dróg oddechowym zlecono mi tk zatok wyszlo ze w lewej przegrodzie zatok przynosoeych jest polip od przewleklego stanu zapalnego katar trwa caly rok i jest bardzo uciazliwy czeste chrypki itp moje migdaly sa powiekszone od bardzo dawna (3 -4) lata mialem robione testy skorne wykazalo bardzo znikome uczulenie na trawe, przepisano mi pranosal nic nie pomogl teraz dostalem ismigen oraz dymista szczerze mowiac srednio to dziala co mam robic? Zatkane zatoki i ciagle wodniste katary

Szanowny Panie, dalsze postępowanie należy omówić z laryngologiem, z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc