Problem z cyklem miesiączkowym u 15-letniej córki

Witam. Moja córka ma 15 lat. Pierwszy okres dostała 7.07.2018 roku i trwał tydzień. Od września Ma straszne wahania. Raz trwa 2 tygodnie raz 1 tydzień później przerwa i znowu. Zarzywa hormony euthyrox 1 tabletkę na dzień.teraz okres trwa jej już 13 dzień. Nie jest obfity ale jest. Co jako matka mam zrobić ? Proszę o pomoc. Co może jej dolegać ?

Szanowna Pani w tym wieku nieregularne miesiączki to nic niepokojącego. Jednakże jeśli krwawienie utrzymuje się tak długo to warto udać się do ginekologa. Pozdrawiam