Problem z czasem trwania stosunku płciowego u 21-letniego mężczyzny

Witam mam 21 lat i mam problem z stosunkiem. Mianowicie problem tkwi z dlugoscia odbywiania stosunku z moja partnerka. Gdyz w pelnej penetracji nie jestem w stanie wytrzymac nawet 3 min. Przez ostastnie pol miesiaca zaczolem cwiczyc miesnie kegla i widac roznice poniewaz moge wytrzymac juz troche wiecej nic 10 min. Lecz pojawil sie drugi problem, moj penis opada przy dluzszym stosunku nie dochodzac nawet do konca. Jestem bardzo tym zmartwiony i niewiem jak sobie z tym poradzic prosze o odpowiedz

Witaj
To, ze zacząłeś od pracy nad sobą jest wskazaniem na to ,że chcesz coś zrobić i twoje postępowanie idzie w dobrym kierunku, jednak okres jaki minął od rozpoczęcia ćwiczeń jest zbyt krótki. Natomiast drugi problem - to utrzymanie odpowiednio długiej erekcji, na to też są ćwiczenia o ile przyczyna nie jest związana ze zmianami chorobowymi w twoim organizmie
Oczywiście są na to odpowiednie ćwiczenia, dlatego proszę zgłoś się do seksuologa w twojej miejscowości aby uzyskać dalszą poradę. Pozdrawiam

Dzień dobry.
Opisana przez Pana "przypadłość" wydaje się być jak najbardziej naturalna. Utrzymanie członka w pełnym wzwodzie (oraz stanu podniecenia) podczas 10 minutowego stosunku zdarza się najczęściej w filmach pornograficznych, w rzeczywistości natomiast rzadziej.
Przyczyna takiego stanu rzeczy może być trywialna - np. zwykłe zmęczenie podczas stosunku, które ma wpływ na spadek napięcia seksualnego. W momencie odczucia spadku napięcia możecie spróbować innej, niż tylko waginalnej, stymulacji członka, a po doprowadzeniu go do pełniejszego wzwodu kontynuować współżycie. Czasem natomiast wystarczy małą chwila przerwy "dla nabrania sił".
Nie wydaje się, by miał Pan powody do niepokoju. Jest Pan młodym mężczyzną i jak widać uczy się Pan dopiero wyczuwać reakcje własnego organizmu. Z opisu wynika, że całkiem nieźle Pan sobie radzi.
Pozdrawiam.

Choć nie pisze Pan o tym bezpośrednio, z Pana pytania wnioskuję, że z partnerką nie jest Pan długo. Przy nowych związkach duże podniecenie oraz stres związany z chęcią zadowolenia partnerki mogą być na tyle duże, że prowadząc do zbyt wczesnego wytrysku. Na tym etapie najlepiej będzie poczekać, aż Wasze współżycie nabierze regularności i będzie częstsze. Wówczas czas stosunku powinien ulec wydłużeniu.
Musi Pan także pamiętać, że skupiając się na przedłużeniu stosunku podczas jego trwania działa Pan na swoją niekorzyść, paradoksalnie przyśpieszając moment orgazmu. Zasada jest taka: im usilniej będzie Pan starał się kontrolować swój wytrysk, tym wcześniej się on zjawi.
Warto też uświadomić sobie, że Pana wytrysk nie kończy zbliżenia! Może Pan nadal pobudzać partnerkę poprzez dotyk, czy oralnie i z chwilą gdy odzyska Pan gotowość do dalszego współżycia, powrócić do penetracji.