Problem z czerwienieniem się u 32-latki

Mam 32 latka I mam problem z czerwienieniem sie.Wstydze sie szybko,nie potrafie przyjmowac komplementow,nie lubie jak ludzie zwracaja na mnie uwage,wlasciwie wszystko przywoluje mnie do czerwienienia,co robic?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę (np.: PZP, prywatnie) i udać się na KONSULTACJĘ.

Ciekawe jakie fantazje i myśli się wtedy pojawiają w Pani głowie. Ciekawe dlaczego nie lubi Pani / uwielbia skupiać na sobie uwagę. Proponuję rozmowę z psychoterapeutą psychodynamicznym.