Problem z czuciem zapachów

Nie czuję zapachów (nie mam węchu) Nie mam pojęcia od kiedy na pewno dłużej niż 4 lata. Jeżeli poczuję zapach to z odległości 1cm od nosa (np jak ktoś psiknie mi perfumami w twarz) nie choruję na nic, posiadam tylko tą wadę.

Stracić bezpowrotnie węch można nawet po zwykłej grypie. Aby jednak stwierdzić jaka jest przyczyna Pana problemu należy udać się do laryngologa który wykona badanie endoskopowe nosa a może zleci też badanie TK. Przyczyn może być wiele a ich wykluczenie może wymagać kolejnych konsultacji.