Problem z dogadywaniem się z mężem

Witam, mam problem. Od ok. roku mam problem z mężem. Przestaliśmy się dogadywać. On przez pewien okres swego życia pił. Gdy był pijany byłam przez niego obrażana, wyzywana i szarpana. Nie zostawiał nigdy śladów. Nie mam koleżanek, ponieważ nie mam czasu na wyjścia i zabronił mi, gdyż mam spędzać czas z nim. Jakiś czas temu byłam u psychiatry otrzymałam leki na na nerwicę. Mąż przestał pić od ok 2 miesięcy ale gnębi mnie psychicznie. Osądza mnie stale o zdrady .... nie mam już siły na to aby żyć.

Pani jest ofiarą przemocy w rodzinie. Proszę poszukać pomocy w specjalistycznych ośrodkach, które zapewnią Pani wsparcie, azyl oraz pomoc prawną np. w
Ośrodeku Interwencji Kryzysowej

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której również oferowana jest pomoc bliskim osobie uzależnionej. Bądź skorzystać z pomocy oferowanej przez Ośrodki Interwencji Kryzysowej.