Problem z drżeniem ciała u 30-latka

Witam mam 30 lat i problem i z drżeniem ciała drży mi głowa,trzęsą mi się ręce,nogi np przy klęczeniu się nasila drżenie.Do tego ból nóg zwłaszcza rano takie uczucie ciężkości.Odczuwam bóle w ok kręgosłupa lędzwiowego np jak postoję chwilę lub przy pochylaniu do przodu.Lek neurolog zbadał mnie wszystko ok stwierdził nerwicę zażywam różne leki ponad rok np Afobam,Setaloft ale poprawy nie widzę,do psychologa też chodziłem ale on stwierdził że wszystko jest ok ze mną.Czy to może być od kręgosłupa?

Przy opisanych objawach i braku odchyleń w badaniu neurologicznym,uporczywości

objawów warto się udać do psychiatry.Być może zaordynuje leczenie ,które przyniesie

Panu ulgę.czego oczywiście Panu życzę .

Pozdrawiam ciepło