Problem z erekcją, chrapaniem, zmęczeniem

Mam 54 lata cukier w normie cisnienie 118/78 waga102 kg/173cm od 2-ch lat brak porannych erekcji niepelny wzwod i troche wczesny wytrysk silna spiaczke ktora pozwala mi na obejzenie 15 min programu w telewizji i pomimo dlugiego snu wstaje zmeczony.Jednym z powodow jak czytalem moze byc chrapanie podczas snu i to powoduje odczucie zmeczenia a moze to syndrom wypalenia zawodowego prosze o podpowiedz do jakiego spaecjalisty musze sie udac . Kamagra wywolala tylko zaczerwienienie na twarzy bez er

Proszę udać się do endokrynologa i skonsultować się w sprawie zaburzeń erekcji. Wskazane będzie również tzw. badanie polisomnograficzne, które zdiagnozuje tzw. obturacyjny bezdech senny, który jak słusznie Pan zauważył, może Pana dotyczyć (zważywszy na wysokie BMI).
Nadmierna, patologiczna senność jest najprawdopodobniej związana z tym problemem, zaburzenia erekcji mogą być także jego wynikiem (osoby z bezdechem cierpią na niedobór głębokiej fazy snu, co skutkuje obniżeniem poziomu testosteronu). Wskazana jest również wizyta u psychologa.