Problem z erekcją i libido u 22-latka

Mam 22 lata i problem z erekcja i iibido. Od pół roku mam problem zaczęło się stopniowo i jest co raz gorzej muszę od razu uprzedzić że to nie psychika(brak porannych, zwodów brak ogólnie ochoty na seks, nie ma erekcji nawet w innych sytuacjach niż kontakt z moją dziewczyna). Mam kochającą dziewczynę, nie mam stresów fakt że pale ale to od 3 lat wiec chyba za któtko na takie problemy. Czym to może być spowodowane ?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Zaburzenia erekcji w większości przypadków są problemem złożonym i wymagają dokładnej diagnostyki.

Zaburzenia erekcji mogą występować z powodu czynników psychologicznych, organicznych lub hormonalnych. Mogą pojawić się również jako efekt uboczny leków stosowanych w celu leczenia innych chorób.

Więcej informacji na temat problemów z potencją, diagnostyki zaburzeń erekcji oraz leczenia może Pan znaleźć na http://www.centrumseksuologiczne.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty