Problem z erekcją przy kobiecie

Mam problem ze wzodem przy kobiecie co moze byc przyczyna, niemialem tego problemu az do czasu jak zucila mnie dziewczyna zalamalem sie oddawalem mocz na czerwono ale to minelo

Najwyraźniej przyczyną problemu jest negatywne emocjonalnie doświadczenie zakończenia poprzedniej relacji. To mogło wzbudzić w Panu jakiegoś rodzaju lęki, stres, kompleksy itd. które ujawniają się właśnie na tle seksualnym. Warto się temu głębiej przyjrzeć i przepracować. W zwiazku z tym polecam Panu zgłosić się na konsultację do psychologa, lub psychologa-seksuologa i - w razie potrzeby - podjąć z nim współpracę terapeutyczną. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Prawdopodobnie emocje jakie są związane z zakończeniem poprzedniego związku.
Jeżeli problem będzie się utrzymywał, warto rozważyć podjęcie leczenia (seksuolog, psychoterapeuta).