Problem z erekcją u 44-latka

Dzień dobry. Mam 44 lata, pięć lat temu przeszedłem zawał serca, mam wstawione dwa stenty, od pięciu lat biorę leki: metokard, polokard, atoris i enarenal. Czy mają one wpływ na potencję. Od kiedy biorę leki mam coraz większy problem z erekcją, teraz jestem impotentem, nie mam w ogóle erekcji. Czy brane leki mają na to wpływ? Jak i gdzie można to leczyć?
44 LAT ponad rok temu

Wśród leków, które Pan wymienił są takie, których stosowanie zaburza wzwód. Jest to poważne działanie niepożądane i koniecznie wymaga zmiany leczenia. Jednak musi Pan pamiętać, że leki te są bardzo istotne dla Pańskiego zdrowia i życia, dlatego nie można ich odstawić - należy wraz z lekarzem kardiologiem dobrać inne lub w innych dawkach, tak, by odzyskał Pan wzwód i jakość życia seksualnego.