Zapytaj lekarza

7 1 3 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z erekcją u 44-latka

Dzień dobry. Mam 44 lata, pięć lat temu przeszedłem zawał serca, mam wstawione dwa stenty, od pięciu lat biorę leki: metokard, polokard, atoris i enarenal. Czy mają one wpływ na potencję. Od kiedy biorę leki mam coraz większy problem z erekcją, teraz jestem impotentem, nie mam w ogóle erekcji. Czy brane leki mają na to wpływ? Jak i gdzie można to leczyć?
44 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Wśród leków, które Pan wymienił są takie, których stosowanie zaburza wzwód. Jest to poważne działanie niepożądane i koniecznie wymaga zmiany leczenia. Jednak musi Pan pamiętać, że leki te są bardzo istotne dla Pańskiego zdrowia i życia, dlatego nie można ich odstawić - należy wraz z lekarzem kardiologiem dobrać inne lub w innych dawkach, tak, by odzyskał Pan wzwód i jakość życia seksualnego. 

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy