Problem z głębokim wdechem a problemy z kręgosłupem

Witam , ostatnio byłam u wielu lekarzy ponieważ mam problem z wzięciem głębokiego wdechu wykluczyli problemy z sercem , robiłam masę badań i wszystko jest ok podejrzewają nerwice , podejrzewali tez astmę ale w astmie ma sie problem z wydychaniem powietrza a nie z nacieraniem,a moze tkwić np problem z kręgosłupem? Jakies kręgi przesunięte? Czytałam kiedyś o tym ale nie wiem czy to moze byc związane z kręgosłupem ?

Witam,
Jeśli po przeprowadzeniu badań zostanie wykluczony problem z kręgosłupem zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego w Pani miejscowości.
Pozdrawiam serdecznie