Problem z gojeniem się rany na twarzy u 31-latka

Witam, mam problem z gojeniem się tej rany na twarzy (poniżej link do zdjęcia). http://files.tinypic.pl/i/00979/wb2b8xl31wfc.jpg Ta rana powstała dość dawno, ale nie poprzez skaleczenie, tylko samoistnie złuszczył się naskórek i do dziś mi się to nie zagoiło/zregenerowało. Co to może być za zmiana skórna? Jak to można wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Marek.

Panie Marku, nie analizujemy zdjęć poprzez portal. Zachęcam Pana do udania się do lekarza pierwszego kontaktu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.