Problem z jedzeniem po złamaniu kręgów w skutek wypadku

Pisze do was bo nie mam juz pomyslu co robic. Moj chlopak jakos miesiac temu mial wypadek, spadlo na niego drzewo skutkiem tego ma zlamane kregi, musi byc ciagle w gorsecie (jedynie na noc moze go zdjac) musi duzo leżeć do tego ma tabletki przeciwbólowe. Problem jest w tym ze nie moze jeść. Cokolwiek ruszy zrobi dwa kesy i jest najedzony jak on to mowi "rosnie mu w buzi". Trwa to ok miesiaca ale ostatnio nasila mu sie to przekladajac na chleb to ok 3 srednie kromki jedzenia. Nic mu nie podchodzi. Ma om 190 a terz wazy moze ok 70kg... Ratujcie!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się dointernisty celem pogłębienia diagnostyki tych dolegliwości. Pozdrawiam.