Problem z komunikacją ze światem u dziecka

Moj syn ma 4 lata. Zawsze byl bardzo cichym dzieckiem, malo mowil, mial kilka zepalen uszu. w wieku 3,5 przeszedl operacje zalozenia rurek w uszach, wczesniej lekarze mowili by cierpliwie czekac az zacznie mowic a po operacji wedlug ich zalozen powinien rozgadac sie. Tak jednak sie nie stalo. Nie wymawia niektorych liter, nie chce powtarzac, zamyka sie w sobie. Na zajeciach z pilki noznej spacerowal sobie bo boisku jakby byl w innym swiecie, patrzyl dziwnie oczami gdzies.

Witam,

Czy Pani dziecko słyszy? Ból, zabiegi operacyjne to wszystko wpływa na rozwój dziecka, niektóre dzieci są konstytucjonalnie bardziej wrażliwe od innych.
Rozumiem, że wszystko to co się dzieje z synkiem bardzo Panią niepokoi i chciałaby Pani znaleźć przyczynę, zachęcam do wizyty u psychologa dziecięcego w celu postawienia diagnozy. Na forum możemy jedynie przypuszczać różne rzeczy, bez pacjenta w gabinecie nie da się postawić trafnego rozpoznania.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza