Problem z komunikowaniem się, mały zasób słownictwa i brak logicznego myślenia u 31-latka

Mam og dłuższego czasu problemy z komunikowaniem się. Zauważyłam te problemy już 5 lat temu. Mały zasób słownictwa. Ukończyłam studia, to powinnam mieć mózg na wyższym poziomie. Mam również prawie znikomą wiedzę, Przez co jestem słobo-kumiktywna . Mam problem z logicznym myśleniem. Niczym się nie interesuje. Nie jestem pewna tego, co mówię. Mam 31 lat. Wpuszcza mnie to w lęki. Obawiam się o przyszłość zawodową. Wszystko może być problem. Do neurologa iść? Do psychiatry chodzę.

Dzień dobry,

Jeżeli jest Pani pod opieką lekarza psychiatry, to najlepiej do niego kierować swoje zapytania czy wątpliwości.