Problem z kręgosłupem a skurcze ciał jamistych

Dziendobry mam 24 lata 180cm wzrostu i 73 kg wagi... pytanie swoje streszcze jak najbardziej sie da, mianowicie czy problemy kregoslupa , moga wplywac na skurcze cial jamistych pracia w czasie spoczynku?? i lekkie dretwienie konczyn ponizej pasa?
24 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Kręgosłup to nie tylko kości a także sieć skomplikowanych połączeń nerwowych. Jeżeli występuje jakakolwiek patologia w obrębie kręgosłupa może to odbijać się na unerwieniu konkretnych partii ciała.