Problem z krwawieniem z nosa od dziecka

Witam. Odkąd pamiętam mam problemy z krwawieniem z nosa. Krwawienia zaczeły się jak byłam dzieckiem i trwają do teraz a mam 20 lat. Jest to bardzo uciążliwe ponieważ żadne metody leczenia mi nie pomagały, ani tzw. przypalanki, ani leki. Krwawienia są obwite, czasem 1 w tygodniu czasem 2 -3 razy, a czasem raz na dwa tygodnie. Jeżeli mam katar to już w ogóle kilka razy dziennie potrafi mi lecieć krew. Byłam badana pod kątem nadciśnienia ale mam prawidłowe. Nie wiem już co mam robić..

Jeśli stosowano opisane przez Panią metody to znaczy że uwidoczniono kiedyś miejsce krwawienia. Kolejnym krokiem jest więc zabieg operacyjny polegający na przecięciu i zamknięciu okresowo krwawiących naczyń krwionośnych. Chyba trzeba wrócić do laryngologa. Tacy pacjenci jak Pani nie są rzadkością.

jEŻELI WIDOCZNE JEST MIEJSCE KRWAWIENIA TO PRZYPALANEK NALEŻY WYKONAĆ W ODSTEPACH 2-3 DNIOWYCH KILKANAŚCIE AŻ DO CAŁKOWITEGO
POZBYCIA SIE KRWAWIACYCH NACZYŃ.JEŻELI TO NIE POMAGA TO NACZYNIA TAKIE
LIKWIDUJE SIĘ INNYMI SPOSOBAMI O KTÓRYCH WIE KAŻDY LARYNGOLOG.