Problem z łupieżem a mycie głowy szamponem Nizoral

Od dłuższego czasu mam problem z łupieżem ,myje głowę nizoralem ale nie bardzo jest skuteczny ,staram się postępować jak na ulotce i żadnych efektów.Proszę o radę .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli leki dostępne w aptece bez recepty nie przynoszą spodziewanego rezultatu to warto udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proponuje zmienić preparat. Jeżeli to nie przyniesie zmiany warto zgłosić się do dermatologa.