Problem z łupieżem u 28-latki

Mam straszny lupiez już różnych szaponow ptobowalam ,a jak bym zrobila domowym sposobem umyć mydlem szarym pomoże

Jan ZajÄc

Witam. Nie ma dowodów na skuteczność takiej kuracji łupieżu. Jeśli próbowała Pani już szamponów specjalistycznych z ketokonazolem (Dermetin, Nizoral, Noell, Zoxin-med) i nie pomogły to powinna Pani pójść do dermatologa gdyż możliwe że problem leży gdzie indziej.