Problem z milczącym mężem

Witam , mam problem ze swoim mężem , już od jakiegoś czasu nie potrafimy się dogadać. Normalnie jak ludzie porozmawiać, bo on ciągle milczy. Zamyka się w sobie , fakt od zawsze taki był , ale teraz to całkowicie nie da się z nim rozmawiać, ja znowu denerwuje się z tego powodu i dość często nie potrzebnie wybucham nerwami.. Zapomina o różnych rzeczach do zrobienia czy załatwieniu. Nie wiem jak z nim rozmawiać próbowałam różnie podchodzić do niego, a on ciągle taki sam. Co mam zrobić ?? nie wiem

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli Państwo oboje skorzystają z psychoterapii małżeńskiej/pary.
A jeżeli Pani mąż będzie wymagał również innego rodzaju leczenia, to terapeuta skieruje męża do odpowiedniego specjalisty.

Dzień Dobry Pani,

Zbyt mało wiem i mam mało informacji, stąd trudność w mojej poradzie.

Natomiast skuteczna byłaby rozmowa i jeszcze raz rozmowa z Pani Mężem.

Mogłabym Pani pomóc, gdyby miała Pani życzenie porozmawiać o relacji z Mężem, ze mną, to zapraszam Panią do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego dialogu,

Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605