Problem z motywacją do działania

Mam problem z motywacją do działania/pracy. Jej brak powoduje, że mam w pracy straszne zaległości. To z kolei powoduje olbrzymi stres (bo nie lubię niewywiązywać się z obowiązków). Trwa to już kilka lat tak, że jestem kompletnie wypalony. Brałem przez jakiś czas Asertin ale mi nie pomagał. Czy coś w stylu Prozaka może mi pomóc - co moę z tym zrobić. Żeby było jeszcze gorzej, od kilku tygodni nie mogę spać. Wstaje zmęczony i tak wszystko w kółko.

Dzień dobry,

Lepszym pomysłem jest skorzystanie z konsultacji u psychoterapeuty.
W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.