Problem z nabraniem głębokiego oddechu od czterech dni

Witam, od około 4 dni mam problem z wzięciem głębokiego oddechu. Co kilkanaście sekund duszę się... muszę kilka razy popróbować zanim uda mi się dotlenić/ziewnąć-> to przynosi mi ulgę. Jest to strasznie męczące, nie wiem co mam zrobić, za 3 dni mam umówioną wizytę u pulmonologa, jednak ciągle bardzo się męczę...nie mogę normalnie funkcjonować. Nie wiem czym jest to spowodowane, ponieważ nie stresuję się niczym, oprócz tego, że nie mogę wziąć oddechu. Proszę o rzetelne rady i pomoc :)

Małgorzata Panek

Pani dolegliwości wymagają diagnostyki. Istotne jest czy występują w spoczynku czy też przy wysiłku fizycznym.
Proszę zgłosić się na wizytę do pulmonologa, on zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam