Problem z nadużywaniem piwa u 39-letniej kobiety

mam problem z piciem piwa mam 39 lat jestem kobieta codziennie w godzinach wieczornych wypijam około 5piw bardzo chce z tym skończyc czuje sie przez to brzydka i nie lubie samej siebie

Dzień dobry. Myślę, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jest pani osobą uzależnioną od alkoholu. Proszę jak najszybciej skontaktować się z poradnią leczenia uzależnień lub inną organizacją (stowarzyszenie, fundacja) zajmująca się terapią osób uzależnionych. Wstępne spotkanie z terapeutą pomoże pani przyjrzeć się swojemu problemowi. Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam.