Problem z nadwagą a nieregularny tryb pracy i spożywania posiłków

Witam. Mam 25 lat i spora nadwage. Wzrost 158 waga 90 kg pracuje w warunkach zimnych codziennie po 8-10 godzin w chłodni. Pracuje na zmiany tzn. kazdego tygodnia mam inna zmiane np. 123 albo 232 albo 131 roznie to bywa. nie umiem dostosowac pór jedzenia ale jak wracam do domu obojetnie po której zmianie to jem wszystko co wpadnie mi w oczy mam takie napady głodu ze zjadam praktycznie całą lodówke pół chleba jajecznica dwa pączki wafelki i 6 parówek do tego herbata. za dwa lata bioreślub pomóżcie

Witam,

Proszę starać się zjadać pełnowartościowe posiłki w regularnych odstępach czasu. Śniadanie do godziny od wstania i kolejne posiłki co 3-4 godziny. Nawet jeśli pracuje Pani w nocy. Ostatni posiłek na 2-3 godziny przed pójściem spać.

Witam!

Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska