Problem z nerwami w związku

witam mam 22lata i jestem w zwiazku ok rok tylko ja mam trudny charakter wszystko zalatwiam nerwami nie potrzebnie sie obrazam na partnera robie czesto awantury nie potrzebnie o co chce sie dla niego zmienic bo mi zalezy na nim chce z nim spokojnie rozmawiac spedzac weekendy bez nerwow po prostu nie umiem z nim rozmawiac co ja mam robic ?jaksie z nim pokłoce to czesto płacze i załuje i przepraszam a on ma dosc moich humorow .prosze o pomoc

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia /tj.psychoterapii/.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Dzień dobry,
niestety przez internet nie ma możliwości aby pani pomóc. Poradnikowe porady na niewiele się tu zdadzą. Sugeruję wizytę u psychoterapeuty, który pomoże zrozumieć skąd biorą się pani "nerwy", co z kolei pozwoli na odpowiednią terapię. Może pani udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl