Problem z niespełnieniem przy seksie

Niedawno przezylam ze swoim chlopakiem pierwszy raz, niestety nie mogl dojsc.. dziwnie sie poczulam, rowniez on... jakbym sie nie spelnila. Zaznaczam,ze wczesniej sam sie zaspokajal

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku inicjacji seksualnej często dochodzi do niepowodzeń, które mają najczęściej podłoże psychogenne. Proponuję porozmawiać ze swoim partnerem o tej sytuacji. W przypadku kolejnych prób współżycia sytuacja może się poprawić, proszę być dobrej myśli. W przypadku braku poprawy, należy skonsultować się z doświadczonym seksuologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie pierwsze stosunki mogą nie przynosić pełnej satysfakcji. Cały proces współżycia musi "dojrzeć". Pierwszy stosunek wiąże się również z wielkim stresem zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny.