Problem z objadaniem się u 18-latki

Dzień dobry, mam 18 lat, mam problem z objadaniem się, nie panuję już nad tym, mam ataki kilka razy dziennie i nie myślę nad tym co jem. Czuję się z tym tak potwornie, nic mi się nie chce z tym robić, dawniej intensywnie ćwiczyłam, brałam środki przeczyszczające, wymiotowałam, teraz mi się nie chce, po całym ataku leżę załamana w łóżku z okropnymi wyrzutami sumienia, potem się mierzę i ważę, chcąc się dowiedzieć ile przybyło. Nienawidzę siebie, nie potrafię schudnąć, zmotywować się. Mam dość.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji ze specjalistą od zaburzeń odżywiania.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska