Problem z obżarstwem nocnym od 20. lat

Witam, Od przeszło 20 lat borykam sie z obżarstwem nocnym. Podczas snu objadaj sie czym popadnie. Szok przeżywam rano, widząc co zjadłam. W dzień panuje nad saba, ale w nocy tracę zupełna kontrole. Od 2 lat potrafię wstać do 3 razy i wymieść wszystko z lodówki. Chodziłam do psychologa, dietetyka, ale nic z tego...gdzie mogłabym sie udać, kto mógłby pomoc rozwiązać mój problem? Jest to bardzo męczące. Przytyłam przez to obżarstwo, a nadal nie potrafię nad tym zapanować.

liefe flou therapy.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza